BUDOWA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Sklep internetowy to kluczowe narzędzie do prowadzenia sprzedaży online. Jego odpowiednia budowa, możliwości sprzedażowe oraz intuicyjność to podstawa w skutecznej sprzedaży. Budując sklepy internetowe wykorzystujemy najnowsze technologie oraz indywidualny projekt dopasowany pod potencjalnych klientów.

Każdy wykonany przez nas sklep to również:

FUNKCJONALNOŚĆ SKLEPU INTERNETOWEGO

Tworzone przez nas sklepy to kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają praktycznie dowolną rozbudowę o dodatkowe opcje. Poniżej lista najczęściej wdrażanych przez nas funkcjonalności, która może zostać dodatkowo poszerzona o indywidualne zapotrzebowanie Klienta:

FUNKCJONALNOŚĆ SKLEPU INTERNETOWEGO

Bogata lita dostępnych opcji płatności to często kluczowy element od którego zależy finalne złożenie zamówienia przez klientów odwiedzających sklep. W podstawowej opcji oferujemy podpięcie do dwóch systemów płatności Przelewy24 oraz PayPal. Na życzenie umozliwiamy skorzystanie również z pozostałych operatorów.

Standardowo dostępna jest również opcja z odbiorem osobistym oraz przelewem na konto.

INTEGRACJA Z SYSTEMAMI KURIERSKIMI

Udogodnienia dla klientów w formie wyboru najwygodniejszej opcji dostawy to jedna z kluczowych rzeczy przy finalnym podjęciu decyzji o złożeniu zamówienia. Zajmiemy się integracją Twojego sklepu z krajowymi przewoźnikami.

Tym się zajmujemy

Pin Media – projektowanie i budowa stron www. Strony internetowe Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin, Grójec, Tarczyn, powiat piaseczyński, Warszawa, Warka, Żyrardów, Mysiadło, Ursynów. Obsługa marketingowa, pozycjonowanie, projekty graficzne, public relations, social media, budowa opinii w internecie

Usługi

Tak do nas dojedziesz

Kontakt z nami

05-510 Konstancin Jeziorna
ul. Pułaskiego 33

Tel. +48 694 353 434
Email: biuro@pinmedia.pl


Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by PIn Media