Projekty graficzne

PROJEKTY GRAFICZNE

Pin Media jako agencja marketingowa świadczy pełny zakres usług projektowania graficznego. Posiadamy własny zespół grafików, co przekłada się nie tylko na szybkie terminy realizacji, ale również indywidualne podejście do każdego projektu.

Tym się zajmujemy:

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Zajmiemy się zaprojektowaniem nowej nowoczesnej strony www lub sklepu internetowego. Projektujemy zgodnie z UX/UI oraz dbamy o połączenie oczekiwań klienta wraz z aktualnymi rynkowymi trendami.

Projektowanie ulotek i materiałów drukowanych

Ulotki, wizytówki, banery reklamowe i wiele innych. Realizujemy kompleksową usługę zaplanowaniu tekstów reklamowych wraz z projektowaniem graficznym. Współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami, które oferują szybki czas druku i wysyłki materiałów.

Księga znaków

Księga znaku to tzw. brand book czyli zbiór starannie przygotowanych znaków, czcionek, kolorów oraz innych elementów, które stanowią punkt odniesienia wykorzystywany przy różnego rodzaju pracach graficznych np. podczas projektowania strony www.

Logotypy

Przygotowujemy logotypy, które wyróżnią Twoją firmę. Jest to jeden z kluczowych elementów, który jest najczęściej wykorzystywany na każdym etapie marketingowym firmy. Zaplanujemy całą koncepcję, przygotujemy kilka wersji, a na koniec finalny projekt opracujemy w kilku rozszerzeniach w tym jako plik wektorowy niezbędny do druku.

Banery reklamowe

Tworzymy banery reklamowe wykorzystywane m.in. w kampaniach Google Ads oraz na Facebook. Banery tworzymy zgodnie z wymogami oraz dopasowane do odpowiednich rozmiarów.

Logo

PORTFOLIO

Strony www

Sklepy internetowe

KONTAKT

Porozmawiajmy jak możemy zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

Pozostaw kontakt w w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, aby omówić możliwy zakres działań.

mASZ DODATKOWE PYTANIA?
Adres

ul. Księcia Janusza I Starego 10
05-500 Piaseczno

Telefon

+48 797 037 910

E-mail

kontakt@pinmedia.pl