FAQ

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Strony www

Przedstawiamy najczęstsze pytanie Klientów na temat stron internetowych.

Wszystko zależy od tego jaka strona będzie budowana. Koszt strony wizytówkowej rozpoczyna się od 950 zł netto. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy abyśmy mogli podać dokładną wycenę.

Standardowo czas budowy strony to około 7 dni roboczych. Do tego należy doliczyć czas na poprawki zgłoszane przez Klienta.

Potrzebujemy wstępnego planu co strona ma zawierać, jakie treści będą w menu oraz treści, które mają być na niej umiezczone. Jeżeli nie posiadasz treści to możemy je stworzyć w naszym dziale copywriterów.

Każda budowana przez nas strona dopasowana jest odpowiedniego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Nie, zarówno hosting jak i domenę możemy wykupic i odpowiednio skonfigurować. Jeżeli posiadasz już domenę bez hostingu to również możemy zająć się jej przekierowaniem na hosting na którym będzie budowana strona.

Nie. Nie ma żadnych ukrytych stałych kosztów czy miesięcznych opłat. Rozliczenie kosztu budowy strony jest jednorazowe.

Tak, najczęściej do budowy stron wykorzystujemy intuicyjny w obsłudze CMS Worpress, który umożliwia dodawanie oraz zmianę treści bez znajomości HTML.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Sklepy internetowe

Przedstawiamy najczęstsze pytanie Klientów na temat sklepów internetowych.

Koszt budowy sklepu internegowego rozpoczyna się od 1850 zł netto i jest uzależniony od jego wielkości i funkcjonalności.

Czas potrzebny na budowę to około 14 dni roboczych.

Potrzebne są takie informacje jak opisy i tytuły produktów, ich kategorie oraz stałe teksty np. o nas, kontakt. Dodatkowo konieczne będize umieszczenie artykułów z regulaminem, polityką prywatności, przetwarzaniem danych – jeżeli takich treści nie masz to możemy pomóc w ich stworzeniu. 

Każdy budowany przez nas sklep dopasowany jest odpowiedniego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Nie, zarówno hosting jak i domenę możemy wykupic i odpowiednio skonfigurować. Jeżeli posiadasz już domenę bez hostingu to również możemy zająć się jej przekierowaniem na hosting na którym będzie budowany sklep.

Nie. Nie ma żadnych ukrytych stałych kosztów czy miesięcznych opłat. Rozliczenie kosztu budowy sklepu jest jednorazowe.

Tak, po oddaniu sklepu przesyłamy instrukcję jak w prosty sposób można edytować opisy produktów, dodawać nowe produkty oraz administrować bieżące zamówienia.