OFERTA BUDOWY STRON I SKLEPÓW

OFERTA BUDOWY STRON I SKLEPÓW

Ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo

Pozwól pokazać się z lepszej strony

Pin Media to agencja z wieloletnim doświadczeniem w budowie stron www, sklepów internetowych oraz obsłudze marketingowej. 

Zajmujemy się tworzeniem responsywnych stron i sklepów www z wykorzystaniem stabilnych i bezpiecznych systemów CMS (Prestshop, WordPress)

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów

So, ready to take your idea to a new level?

We know the importance of a good layout, so we are here to take your product to your right customer.
Marketing Tactics

Budowa stron www

Wszytkie przygotowane przez nas strony są reposnsywne i dopasowane do aktualnych trendów.

Współpracę przy budowie strony internertowej rozpoczynamy od zbadania potrzeb Klienta. Mocny nacisk kładziemy na wygląd, który jako pierwszy rzuca się w oczy. Ważne jest jednak aby strona działa płynnie i była zgodna z aktualnymi standardami. 

 

Strony budujemy na bezpłatnych systemach CMS WordPress oraz Joomla, które nie generują dalszych stałych kosztów oraz pozwalają na dalszą rozbudowę wraz z rozwojem Twojej firmy. 

 

Zapewniamy nie tylko unikatowy wygląd, ale też podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby zwiększyć kowenersję wśród odwiedzajacych ją klientów.

 

Zajmujemy się także rozbudową i optymalizacją już gotowych stron zbudowanych również na innych systemach. Jeżeli masz problem ze swoją stroną to chętnie pomożemy w jej rozbudowie.

Breaking it down: Steps to success

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.