Pytania & Odpowiedzi

Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania. W przypadku uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

Pytania – strony www

Czy projekt strony jest tworzony indywidualnie?
Tak, dla każdego Klienta opracowujemy indywidualny projekt po zaakceptowaniu którego przechodzimy do budowy strony.
Jak długo zajmuje budowa strony?

W przypadku wizytówki jest to ok 3-4 dni. W przypadku pozostałych stron czas jest uzależniony od ustalonego zakresu prac. Zwykle strony budowane są do 14 dni, a sklepy do 25 dni.

Czy muszę mieć swój serwer?

Nie ma takiej potrzeby. W przypadku braku hostingu lub serwera, zajmiemy się jego wykupieniem oraz konfiguracją.

Jaki jest koszt hostingu oraz domeny?

Koszt hostingu zaczyna się od 40 zł rocznie. W pierwszym roku koszt hostingu jest wliczony w cenę strony. W kolejnych latach Klient samodzielnie uiszcza opłatę za hosting.

Czy jest podpisywana umowa na wykonanie strony?

Tak, podpisywana jest umowa wraz z informacją o przeniesieniu praw autorskich do strony oraz ze szczegółowym opisem wykonywanych prac.

Jak następuje rozliczenie?

Rozliczenie następuje zawsze po wykonaniu strony w momencie końcowej akceptacji ze strony Klienta.

Czy na wykonaną stronę jest gwarancja?

Tak, na wszystkie wykonane strony udzielamy rocznej gwarancji. W trakcie tego okresu wszystkie usterki usuwane są bezpłatnie. Dodatkowo w ramach gwarancji bezpłatnie nanosimy drobne poprawki np. korekta tekstu.

Czy wykonane strony są dopasowane do urządzeń mobilnych?

Tak, obojętnie, który rodzaj strony Państwo wybiorą, wszystkie wersje są przystosowanego do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Pytania – marketing

Co to jest marketing?

Marketing to planowanie i realizowanie strategii, której celem jest zwiększenie przewagi wizerunkowej oraz sprzedażowej nad konkurencją.

Co to jest Buzz Media?

Buzz Media jest to jedno z najskuteczniejszym narzędzi promujących markę. Jego zadaniem jest zwiększenie zainteresowania wokół marki poprzez odpowiedni rozwój dyskusji w zewnętrznych serwisach internetowych.

Czy ponoszę jakieś opłaty z góry?

Opłaty z góry pobierane są jedynie w przypadku zakupu powierzchni reklamowej np. pod kampanie displayową. W przypadku pozostałych działań opłaty naliczane są dopiero po zakończeniu zadania.

W jaki sposób otrzymuje informację na temat prowadzonych działań?

Klient otrzymuje comiesięczny raport w którym przedstawione są dokładne działania oraz ich efekty.

Na jak długo zawierana jest umowa?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z zachowaniem lub bez zachowania miesięcznego okresu wypowiedzenia – jest to bezpośrednio uzależnione od modelu i zakresu współpracy

Jakie firmy obsługujecie?

Obsługujemy wszystkie branże. Posiadamy rozbudowany zespół Copywriterów, który jest w stanie zbudować odpowiednie treści i kampanie. Największe doświadczenie posiadamy w branży finansowej, motoryzacyjnej oraz budowlanej.

Jak przebiega proces pozycjonowania?

Na początku dokonujemy pełnej analizy fraz kluczowych. Następnie optymalizujemy witrynę internetową pod kątem konkretnych słów kluczowych oraz wprowadzamy zmiany m.in. w opisach oraz nagłówkach. Samo pozycjonowanie wzmacniamy dodatkowymi działaniami m.in. Buzz Media. W przypadku samego pozycjonowania Klient rozlicza się tylko za efekty czyli TOP10 w Google.

Jakie profile społecznościowe obsługujecie?

Zajmujemy się obsługą wszystkich istotnych na danym rynku profili:

Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+.

Zajmujemy się również obsługą profili w serwisach zewnętrznych np. GoldenLine.

W trakcie prowadzenia działań odpowiadamy za aktywny rozwój profili, komunikację z użytkownikami oraz przygotowaniem targetowanych kampanii reklamowych.