POZWÓL POKAZAĆ SIĘ Z LEPSZEJ STRONY

Pin Media to agencja z wieloletnim doświadczeniem w budowie stron www oraz obsłudze marketingowej. Zajmujemy się tworzeniem responsywnych stron www z wykorzystaniem stabilnych i bezpiecznych systemów CMS. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

PROJEKTOWANIE I BUDOWA STRON WWW

Zajmujemy się projektowaniem i budową stron www, które wzmocnią wizerunek Twojej firmy, marki lub produktu. Wszystkie strony tworzymy w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką skuteczność dotarcia oraz zwiększenie przewagi Twojej firmy na tle konkurencji. Pozwól pokazać się z lepszej strony!

GWARANCJA I JAKOŚĆ

Wszystkie zbudowane przez nas strony spełniają aktualne rynkowe trendy i wymogi dla dobrej strony internetowej. Będąc pewni swoich umiejętności udzielamy rocznej gwarancji w trakcie której dokonujemy niezbędnych aktualizacji, poprawek oraz działań serwisowych w momencie wystąpienia awarii. Kiedy Ty zajmujesz się firmą, my dbamy o Twoją stronę.

WDRAŻANIE STRON RESPONSYWNYCH

Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna czyli taka, która działa na urządzeniach mobilnych – tabletach i smartfonach. Strony responsywne są również lepiej wyszukiwane w przeglądarkach. Korzystając z naszego doświadczenia, otrzymasz stronę, która bez problemu dopasuje się do urządzeń mobilnych i zapewni jeszcze lepsze dotarcie do klienta. Zwiększ przewagę już dziś.

STRONY FIRMOWE I ROZBUDOWANE SERWISY

Głównym zakresem naszej działalności jest budowa profesjonalnych stron firmowych, serwisów korporacyjnych oraz portali informacyjnych. Nie stawiamy przed sobą ograniczeń, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

SPRAWDZONE SYSTEMY CMS

Strony budujemy w oparciu o sprawdzone, bezpieczne i stabilne systemy CMS, które umożliwiają późniejszą łatwą edycję treści i zdjęć bez koniecznej znajomości kodowania. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł zaktualizować swoją stronę w każdej chwili. 

CENY JUŻ OD 500 ZŁ

Dobra strona nie musi drogo kosztować. W Pin Media strony budujemy już od 500 zł.