Kompleksowa obsługa

Oferujemy pełną obsługę marketingową. Stosujemy sprawdzone działania, które przekładają się na wymierne efekty wizerunkowe oraz sprzedażowe.

Przejrzyste warunki

Wszystkie działania ustalane są przed rozpoczęciem współpracy. W trakcie obsługi marketingowej nie stosujemy ukrytych kosztów. Wszystkie działania raportujemy.

System raportowania

Wszystkie prowadzone działania są przedstawiane w formie cyklicznego raportu, który zawiera informację na temat ich efektywności.

Mamy wszystko czego potrzebujesz!

Prowadzimy skuteczne i sprawdzone działania marketingowe. Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej firmy.
Buzz Media - marketing opinii
Jedno z najskuteczniejszych narzędzi budujących trwały wizerunek firmy. Działanie ma również wpływ na pozycjonowanie oraz może zostać nakierowane na zwiększenie sprzedaży m.in. wybranych produktów.
Social Media
Tworzymy oraz moderujemy profile społecznościowe. Zajmujemy się pełną komunikacją oraz tworzeniem targetowanych kampanii reklamowych.
Kampanie AdWords
Budujemy skuteczne kampanie AdWords. Dbamy o szczegółowe targetowanie kampanii, tak aby uzyskać wysoką skuteczność generowanych leadów.
Biuro Prasowe
W ramach prowadzenia biura prasowego zajmujemy się tworzeniem dedykowanych treści, moderowaniem wypowiedzi, dystrybucją informacji do mediów zewnętrznych oraz bezpośrednim kontaktem z dziennikarzami.
Pozycjonowanie
Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron, ale również ich pozycjonowaniem. Rozliczamy się tylko za efekty.