Profesjonalna strona www już od 40 zł miesięcznie!

Takiej oferty jeszcze nie było

Zakładasz nową firmę i potrzebujesz strony internetowej? Chciałbyś zmienić obecną stronę na nową, ale bez znacznego obciążenia budżetu firmy?

Mamy na to rozwiązanie!

Dla wszystkich Klientów oferujemy możliwość budowy stron www przy zastosowaniu rozliczenia w formie comiesięcznego abonamentu. Dzięki temu koszt Twojej nowej strony zaczyna się już od 40 zł netto miesięcznie!

Jak to działa?

Ustalamy zakres prac przy budowie strony oraz kosztorys. Następnie Klient wybiera czy płaci jednorazowo za wykonaną stronę czy w formie abonamentu.

Płatność w formie abonamentu może zostać rozłożona na 5, 10 lub 15 równych rat. Po opłaceniu wszystkich rat, dokonujemy cesji własności domeny oraz strony www na Klienta.

Dodatkowo w trakcie 12-stu miesięcy od wykonania strony www oferujemy bezpłatną obsługę IT wraz z zaktualizowaniem treści na stronie oraz poprawkami.

Co zyskuje?

Niskie koszta

Profesjonalna strona już od 40 zł miesięcznie. Sam decydujesz nad miesięczną kwotą raty.

Wsparcie IT

Na wykonane strony dajemy roczną gwarancję w trakcie której gwarantujemy bezpłatne wsparcie IT.

Marketing

Dla każdej strony wdrażamy wstępne pozycjonowanie oraz przygotowujemy strategię marketingową.
Powyższa oferta dotyczy stron www. W przypadku sklepów internetowych również istnieje możliwość rozłożenia płatności w ratach jednakże warunki ustalane są indywidualnie adekwatnie do realizowanego projektu.